Autorama Grzegorz Ostrowski

Zakład Blacharsko-Lakierniczy
Grzegorz Ostrowski

O firmie

Działalność w branży motoryzacyjnej prowadzę od 1992r. Na początku doświadczenie zbierałem głównie współprowadząc warsztat o profilu mechanicznym. Kolejne lata były rozwinięciem usług o blacharstwo i lakiernictwo oraz sprzedaż części do samochodów. Od 1995r. rozpocząłem cykl szkoleń z zakresu blacharstwa oraz lakiernictwa samochodowego. Poszerzając wiedzę, zdobywając nowe kwalifikacje oraz stale doposażając warsztat w nowoczesne urządzenia, mogę zaoferować naprawy dysponując m.in.: ramą do napraw karoserii wraz z systemem pomiarowym oraz lakierowanie samochodów w nowoczesnej kabinie lakierniczej. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami lakierów, urządzeń oraz technologii lakierniczych stale zdobywam nową wiedzę i doświadczenie. Mogę w związku z tym zaproponować szeroki zakres usług – od lakierowania samochodów osobowych po dostawcze i ciężarowe, lakierowanie motocykli, oferujemy również lakierowanie maszyn, mebli, płyt MDF, wózków widłowych oraz konstrukcji stalowych. Naprawiamy samochody od przysłowiowego MALUCHA po MERCEDESA. Ponadto, dzięki współpracy z innymi firmami w warsztacie zajmujemy się tuningiem optycznym, hydrografiką, przez co urozmaicamy świat samochodów.

Doświadczenie oraz poziom wyposażenia warsztatu został doceniony przez m.in. takie firmy ubezpieczeniowe jak PZU, WARTA gdzie uzyskaliśmy statut warsztatu współpracującego i możemy znacznie sprawniej likwidować szkody.

Długoletnia współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz dostawcami części, autoryzowanymi serwisami pozwala skrócić czas naprawy samochodu i zaoszczędzić klientowi zmartwień i kosztów.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą usług i odwiedzenia firmy.

Auto-Rama
Grzegorz Ostrowski

23-400 Biłgoraj
ul. Partyzantów 67

tel. kom. 696 019 225

e-mail: autorama@lbl.pl

liczba odwiedzin:
© 2024 Net Partners